AsLı Enver
Lütfen Sitemize üye olunuz...Üye olursanız ;
*Kendi grubunuzu açabilir kendi arkadaşlarınıza grubunuzu tanıtabilirsiniz
*Deneme mod / editör vs olabilirsiniz.
*Kendi sitenizin reklamını yapabilirsiniz
*ve daha birçok şey...
Lütfen üye olunuz..=))
AsLı Enver
Lütfen Sitemize üye olunuz...Üye olursanız ;
*Kendi grubunuzu açabilir kendi arkadaşlarınıza grubunuzu tanıtabilirsiniz
*Deneme mod / editör vs olabilirsiniz.
*Kendi sitenizin reklamını yapabilirsiniz
*ve daha birçok şey...
Lütfen üye olunuz..=))
AsLı Enver
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En güzeL AsLı Enver Fanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İbRAhİm keDiRiCi BiYoGrafİ

2 posters
YazarMesaj
bSr
Admin
Admin
bSr

Benm BöLümüm
KaNkaların:

İbRAhİm keDiRiCi BiYoGrafİ Empty
MesajKonu: İbRAhİm keDiRiCi BiYoGrafİ   İbRAhİm keDiRiCi BiYoGrafİ EmptySalı Haz. 15, 2010 9:40 am

İbrahim Kendirci (24), Gaziantep doğumlu. Beş kardeşin en küçüğü. Müteahhit bir babanın oğlu. Babası o daha altı aylıkken, stüdyo daireler yapıp turistlere satma fikriyle çocuklarını da alıp Antalya'ya yerleşti.

Kendirci’nin oyunculuk macerası,
Antalya’da, ilkokul üçüncü sınıfta, okul tiyatrosunda rol almasıyla başladı. Üç aylık provanın sonunda sahnede aldığı alkışların büyüsüne öyle bir kapıldı ki, görevinin insanları eğlendirmek olduğuna karar verdi. Lisede ise bu tutkusu onu artık tiyatro kolu başkanlığına getirmişti. Popülerliği sayesinde kendisine 20 kişilik bir grup kurdu.

Bu mesleği kızların ilgisi için seçmediğini söylüyor: “Zaten kızlar tiyatroyla değil, gitar çalan, deniz şortunu giyerek diskoya gidip içki içen erkekleri çekici buluyordu. Ama ben hiçbir zaman o tür şeylere bulaşmadım. Hep sıkıcı ve çalışkan bir insan oldum. İnsanların bana tipim için hayranlık duymasından da hep korktum. Bu yüzden kendimi geliştirmek için elimden geleni yaptım.”

2004’de
İstanbulÜniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nün seçmelerine katıldı ve 500 kişi arasından ilk dokuza girerek kazandı. Tek başına İstanbul'un yolunu tuttu. Büyük şehirde ilk başlarda çok afalladı. Milyonlarca insanın içinde hiçbir şansının olamayacağını düşündü. Fakat okula gelen bir ajansın onu sempatik ve yakışıklı bularak keşfetmesi kariyerinde büyük bir adım oldu. Bu sayede ilk önce Türk Telekom reklamlarında rol aldı. Ardından bir arkadaşı aracılığıyla yönetmen Osman Sınav ile tanıştı. “Pars Kiraz Operasyonu” filminin kadrosuna seçildi. Bu sayede yapımcı Timur Savcı’nın dikkatini çekti ve asıl kariyer sıçramasını Kavak Yelleri dizisinden teklif alarak yaptı. “Ben kesinlikle tepeden inmedim. Her şey belli bir sırayla ilerledi” diyor İbrahim Kendirci.
kBr
Admin
Admin
kBr

Benm BöLümüm
KaNkaların:

İbRAhİm keDiRiCi BiYoGrafİ Empty
MesajKonu: Geri: İbRAhİm keDiRiCi BiYoGrafİ   İbRAhİm keDiRiCi BiYoGrafİ EmptySalı Haz. 15, 2010 10:01 am

Sağol birtanem Smile
http://aslienverfan.benimforum.org

İbRAhİm keDiRiCi BiYoGrafİ
1 sayfadaki 1 sayfası