AsLı Enver
Lütfen Sitemize üye olunuz...Üye olursanız ;
*Kendi grubunuzu açabilir kendi arkadaşlarınıza grubunuzu tanıtabilirsiniz
*Deneme mod / editör vs olabilirsiniz.
*Kendi sitenizin reklamını yapabilirsiniz
*ve daha birçok şey...
Lütfen üye olunuz..=))
AsLı Enver
Lütfen Sitemize üye olunuz...Üye olursanız ;
*Kendi grubunuzu açabilir kendi arkadaşlarınıza grubunuzu tanıtabilirsiniz
*Deneme mod / editör vs olabilirsiniz.
*Kendi sitenizin reklamını yapabilirsiniz
*ve daha birçok şey...
Lütfen üye olunuz..=))
AsLı Enver
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En güzeL AsLı Enver Fanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..]

2 posters
YazarMesaj
BahaR*
Aranıza benide alın ...
Aranıza benide alın ...
BahaR*

Benm BöLümüm
KaNkaların:

Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..] Empty
MesajKonu: Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..]   Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..] EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:24 pm

Bilmem dikkat ettiniz mi arkadaşlar çok kişi (bende dahil Sad) "saol canım , teşekkürler" gibi gereksiz mesajlarla sitemizi kirletiyoruz...Bu böyle sürüp giderse sitemiz çok yakında dolacak tıpkı eskisi gibi..Bildiğimiz gibi "Forumu yaşatan yorumdur.."..Bu kuralı hep unutuyoruz ve sitemize yorum olarak sağol,teşekkürler yazıyoruz..Biraz yorum yazsak fena mı olur?Mesela resim veya ders olan bir konuda,resimleri eleştirebilir,derslerden bilmediğimiz şeyleri sorabiliriz..Ama kuru bir teşekkürle bu iş bitmez...Bir konu açan kişi yorumlardan sonra devam edeceğim diyor.Yorumlar ise"çok sağol lütfen devam et,devammmm,süperler"oluyor..Böyle yorum olmaz arkadaşlar.Mesaj kazanmak için sitemizi kirletiyoruz...Lütfen bu konuda daha dikkatli olalım ve Türkçe'mizi düzgün kullanalım..Niyetim sizi aşağılamak veya çok gereksiz mesaj yazıyorsunuz demek değil..Sadece sitemizi düzgün konular ve yorumlarla uzun süre yaşatabilmek...Peki benim mesaj sayımın niçin az olduğunu farkettiniz mi ? Ben 12. üyeyim...Ama görüyorum ki bazı üyeler mesaj yükseltmekte adeta yarış yapıyorlar...Bir üyenin mesajlarına baktım(ismi lazım değil Razz) aynı kelimeyi yüzlerce kez kullanmış...''Hoşgeldin canım iyi forumlar''ya arkadaşlar lütfen mesaj yükseltmeye değil,paylaşım yapmaya çalışın..Paylaşım ve davranışlarınız güzel olursa,atıyorum 200-300 mesajla mod olabilirsiniz...Yani mesajların tümü paylaşım olsa ? Düşünün kaç paylaşımınızın olacağını Exclamation Exclamation

EDIT:By bSr
http://www.gruphepsim.net
kBr
Admin
Admin
kBr

Benm BöLümüm
KaNkaların:

Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..] Empty
MesajKonu: Geri: Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..]   Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..] EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:27 pm

hakLısın canım
http://aslienverfan.benimforum.org

Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumu yaşatan ''YORUM''dur..[cok önemli girin..]
» Sitemize googleden girin
» Önemli :)