AsLı Enver
Lütfen Sitemize üye olunuz...Üye olursanız ;
*Kendi grubunuzu açabilir kendi arkadaşlarınıza grubunuzu tanıtabilirsiniz
*Deneme mod / editör vs olabilirsiniz.
*Kendi sitenizin reklamını yapabilirsiniz
*ve daha birçok şey...
Lütfen üye olunuz..=))
AsLı Enver
Lütfen Sitemize üye olunuz...Üye olursanız ;
*Kendi grubunuzu açabilir kendi arkadaşlarınıza grubunuzu tanıtabilirsiniz
*Deneme mod / editör vs olabilirsiniz.
*Kendi sitenizin reklamını yapabilirsiniz
*ve daha birçok şey...
Lütfen üye olunuz..=))
AsLı Enver
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En güzeL AsLı Enver Fanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

PELİN KARAHAN BİYOGRAFİSİ

2 posters
YazarMesaj
bSr
Admin
Admin
bSr

Benm BöLümüm
KaNkaların:

PELİN KARAHAN BİYOGRAFİSİ Empty
MesajKonu: PELİN KARAHAN BİYOGRAFİSİ   PELİN KARAHAN BİYOGRAFİSİ EmptySalı Haz. 15, 2010 9:34 am

Pelin Karahan
6 Ekim1984 Ankara doğumlu.
İlkokulu Arı Koleji'nde okudu. İlköğreniminin bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa ve Ödemiş İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi'nden başarıyla mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme'den mezun oldu. Pelin Karahan okul yıllarında çeşitli faaliyetlere büyük katılım gösterdi. Kendisi özellikle dans ve taklit yönünden fazlasıyla kabiliyetlidir. İstanbul'a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans'a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti. Bu reklamların devamı da geldi. Demirdöküm, Coca Cola Light , Ülker Royal Golf , Yedigün , Carrefour ve Nestle Kit Kat reklam filmlerinde de oynadı. Son olarak karşımıza Komili Şampuan reklamı ile çıktı.

Kavak Yelleri Dizisi oyuncu seçmelerine katılışını ve sonrasını kendi ağzından öğrenelim..

Pelin Karahan: Ajanstan aradılar ve görüşmeye gitmemi söylediler. Görüşmeye gittim. “Müzikle uğraşıyor musun?”, “Spor yapıyor musun?”, “Bir müzik aleti çalabiliyor musun?”, “Okullu musun?” gibi bir sürü soru sordular. Ben her soruya “hayır” diyordum. Orada bir sürü insan vardı ve aralarında çok güzel fiziğe sahip mankenler de vardı. Onlara baktığımda şansımın sıfır olduğunu düşündüm. Hem tecrübesiz, hem kabiliyetsizdim, hem de kısa boyluydum. Bazı sahneleri oynattılar. Sonunda beni ciddiye aldıklarını gördüm, ben de çabaladım ve rolü aldım.

Kendisinin ilk adı ''Vildan''dır.
İlginç Bilgi:Vildan adını anneannesinden almıştır.

GÖREV ALDIĞI YAPIMLAR
Dizi ;
Kavak Yelleri

Reklam ;
Carrefour
Nestle KitKat
Demirdöküm
Coca Cola Light
Ülker Royal Dondurma
Yedigün
Komili Şampuan
kBr
Admin
Admin
kBr

Benm BöLümüm
KaNkaların:

PELİN KARAHAN BİYOGRAFİSİ Empty
MesajKonu: Geri: PELİN KARAHAN BİYOGRAFİSİ   PELİN KARAHAN BİYOGRAFİSİ EmptySalı Haz. 15, 2010 9:36 am

Teşekkürler
http://aslienverfan.benimforum.org

PELİN KARAHAN BİYOGRAFİSİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PeLin KaraHan Resim Topiğim